• Výberové konanie na dodávateľa energií

• Vzhľadom na skutočnosť, že SLOVAKIA ENERGY, s.r.o. sa rozhodla ukončiť podnikanie v oblasti obchodu s elektrinou a zemným plynom najneskôr k 31.10.2021, vyhlasuje naša škola výberové konanie na nového dodávateľa energií.

Bližšie informácie získajú záujemcovia na riaditeľstve školy.

• Usmernenie k noseniu rúšok

• Žiaci na základných školách nemusia od pondelka 4.10.2021 nosiť rúška počas vyučovania v triedach. Znenie aktuálnej vyhlášky s presným určením výnimiek nájdete na tomto odkaze.

Nosenie rúšok je aj naďalej povinné v interiéri škôl mimo uzavretého kolektívu (napr. chodba, šatne, toalety).

ÚVZ nosenie rúška u detí aj naďalej odporúča a považuje ho za účinnú súčasť prevencie proti koronavírusu, ako aj ďalším respiračným ochoreniam.