• Jedáleň

• Oznamy a prihlasovacie lístky

• Logo Jedálniček

Oznam pre rodičov alebo zákonných zástupcov!

INFORMÁCIA PRE  NOVÝCH STRAVNÍKOV V ŠKOLSKOM  ROKU 2021/2022 OHĽADOM PRIHLÁSENIA SA NA STRAVU :

Zápisný  lístok – dokumenty  na zaevidovanie v papierovej forme na stiahnutie

Zápisný lístok sa dá vypísať aj elektronicky, odkaz bude pridaný SEM.

Oznam o platbách za stravu.

Všeobecné záväzné nariadenie mestskej časti Bratislava - Petržalka č.7 /2019 (jeho plné znenie nájdete TU) o určení výšky príspevku a spôsobe jeho platby na úhradu nákladov v školských zariadeniach schválilo nasledovné finančné pásma:

1 stupeň základná škola :

Suma za obed ..................1,21 eur

Réžia na mesiac .............. 10,00 eur

2 stupeň základna škola :

Suma za obed ..................1,30 eur

Réžia na mesiac ..............10,00 eur

Materská škola :

Suma za celodennú stravu ......................1,54 eur

Réžia za mesiac ...................................... 12,00 eur

Sumy sú platné od 1.09.2021

Všeobecne záväzným nariadením mestskej časti č.15/2020 zo dňa 15.12.2020.

Režijné náklady na úhradu stravného sa účtujú mesačne zálohovo, v závislosti od počtu pracovných dní v mesiaci.

Nárok na dotáciu 1,20€ majú len žiaci, ktorí mali stravu riadne objednanú a odobratú a zároveň sa  v ten deň zúčastnili aspoň  jednej vyučovacej hodiny, alebo inej aktivity súvisiacej so školou či jej reprezentáciou.

Ak žiak objednanú stravu neodoberie, nárok na dotáciu mu zaniká a musí uhradiť jej plnú cenu.

V prípade náhleho ochorenia žiaka, kedy nebolo možné žiaka včas odhlásiť, je prvý deň možné objednanú stravu odobrať a priniesť žiakovi - pacientovi, ale nárok na dotáciu za daný obed sa stráca.

V nasledujúce dni musí rodič dieťa zo stravovania odhlásiť. V prípade, že rodič dieťa neodhlási niekoľko dní, hoci žiak nechodí do školy, uhrádza plnú cenu obeda za každý deň.

Poplatok za stravné, určený podľa schváleného Všeobecného nariadenia mestskej časti Bratislava - Petržalka č.7/2019, sa uhrádza najneskôr do 25. dna v mesiaci .

Porušovanie pravidiel stravovania viesť k vylúčeniu zo stravovania!

Vyplnením a odovzdaním zápisného lístka rodičia vyjadrujú súhlas s podmienkami stravovania!

Prihlásenie žiaka na stravu:

1. rodič dvojmo vyplní zápisný lístok a odovzdá do školskej jedálne,
            2. uhradí príspevok na stravu a režijné náklady,
            3. zakúpi si čip na stravu, cena čipu je 5€.

Všetky informácie pre rodiča sú uvedené v Zápisnom lístku, ktorý si môžete stiahnuť  kliknutím na vyššie uvedené odkazy.