• Športové súťaže

• Športové súťaže v školskom roku 2021/2022

• Vybíjaná žiačok

Dňa 13.5.2022 sme sa zúčastnili turnaja vo vybíjanej. Z pomedzi 11tich petržalských škôl sme skončili na 4. mieste. Aj keď sme vo svojej skupine neprehrali, v boji o medailu nás vyradila ZŠ Turnianska, s ktorou sme remizovali. Rozhodovalo skóre z predošlého zápasu. Našu školu reprezentovali žiačky: Natália Černohousová, Natália Blažeková, Lana Mackovich, Hanka Mendelová, Simona Dubeková, Veronika Svitáková, Miška Bolečková, Lucka Tarnovská, Veronika Štefeková, Alžbetka Noščáková, Magdaléna Berkešová, a Anetka Královičová.

Stolný tenis žiakov a žiačok

Dňa 6.5.2022 naša škola organizovala okresné kolo v stolnom tenise žiačok a žiakov. Turnaja sa zúčastnilo 6 škôl. Našu školu za žiakov reprezentovali: Samko Mičko, Ondrej Mužila, Patrik Decsi a Maurício Eliáš.
            Dievčenské družstvo v zložení Sárka Švolíková, Lana Mackovich a Martina Olšinská vybojovali krásne druhé miesto.

Školský atletický štvorboj mladších žiakov a žiačok

Dňa 3.5.2022 organizovala naša škola v spolupráci Run fon Fun školský atleticky štvorboj mladších žiakov a žiačok.
            Žiaci a žiacky našej školy vybojovali vynikajúce výsledky.
            60 m žiaci:

4-boj žiaci:
            1. miesto Kirisin Alex a Kianička Matúš
            3. miesto Nyiregyhazki Martin

Gratulujeme k postupu do krajského kolá.

Školský pohár vo futbale

Dňa 2.5.2022 sme vybojovali 2.miesto v Školskom pohári,  okresného kola Bratislava V. Chlapci reprezentovali našu školu v zložení: Matúš Benko, Gabriel Hošek, Daniel Kaán, Oliver Major, Dominik Michalov, Oliver Oleár, Benjamín Šuppa a Michal Mačuga. Najlepším strelcom turnaja sa stal opäť Dominik Michalov.

Orientačný beh

Dňa 27.4.2022 sa naša škola zúčastnila turnaja v orientačnom behu v Karlovej Vsi. Našu školu reprezentovali Samuel Mičko, Alex Kristín a najlepšie na 5.mieste sa umiestnil Alex Nagy.

3-kový volejbal

Dňa 27.4.2022 sme vybojovali postup v 3-kovom volejbale. Porazili sme ZŠ Turniansku, Gymnázium Pankúchovu a Gymnázium Novomestkého. Našu školu reprezentuje Lana Mackovich, Stela Mičková, Natália Černohousová, Hanka Mendelová a Natálka Blažeková.