• Školský psychológ a inkluzívny tím

PaedDr. Dana Janotová

školská psychologička

Kontakt:

janotova@zs-tupolevova.sk

Viac si o práci školského psychológa a špeciálneho pedagóga dozviete kliknutím na TENTO ODKAZ.

školská psychologička

PaedDr. Dana Janotová

Žiaci/učitelia/rodičia:

Pondelok:      8.00  - 11.30                      13.00 - 14.30

Utorok:          9.00  - 14.30

Streda:          9.00   - 14.30

Štvrtok:         8.00   - 11.35

Piatok:          9.00   - 12.00

Rodičia/ učitelia : V prípade potreby o konzultáciu mimo uvedených úradných hodín, prosím kontaktujte ma cez mail alebo telefonicky:

janotova@zs-tupolevova.sk  alebo na tel. čísle +421 2 63 532 260

školská špeciálna pedagogička

PaedDr. Silvia Jakubová Šimonová

Pondelok:       7.30 - 12.30

Utorok:            8.00  - 11.35

Streda:           7.30  - 14.30

Štvrtok:          8.00  - 12.30

Piatok:          7.30   - 11.35

jakubova.simonova@zs-tupolevova.sk  alebo na tel. čísle +421 2 63 532 260

výchovný poradca

Mgr. Branislav Vaculčiak

Štvrtok:        7.55   -   11.35

vaculciak@zs-tupolevova.sk  alebo na tel. čísle +421 2 63 532 260

Inkluzívny tím

špeciálny pedagóg: PaedDr. Silvia Jakubová Šimonová    jakubova.simonova@zs-tupolevova.sk

asistenti učiteľa:    Mgr.Kristína Búranová                               buranova@zs-tupolevova.sk

Tatiana Mišunová                                      misunova@zs-tupolevova.sk

Mgr. Stanislav Semanco                           semanco@zs-tupolevova.sk

Národný projekt Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II

Národný projekt POP II

„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“.

www.esf.gov.sk

www.minedu.gov.sk NP POP: https://mpc-edu.sk/narodny-projekt-pomahajuce-profesie-v edukacii-deti-a-ziakov-np-pop

MPC: https://mpc-edu.sk

Názov operačného programu : OP ľudské zdroje

Názov prioritnej osi : Vzdelávanie

d projektu: 31211Y720 Spolufinancovaný z: Európsky sociálny fond Cieľová skupina: Primárne žiaci so ŠVVP Percento spolufinancovania zo zdrojov EU a ŠR: 100% Miesto realizácie: ZŠ Tupolevova 20, Bratislava 851 01 Obdobie realizácie: 01.09.2020 31.08.2022 ZŠ Tupolevova 20 je zapojená do národného projektu Pomáhajúce profesie v edukácii detí II. Vďaka projektu sme získali troch pedagogických asistentov a školskú špeciálnu pedagogičku do inkluzívneho tímu, ktorí pomáhajú zvýšiť kvalitu výchovno -vzdelávacej činnosti a zároveň zabezpečujú a zvyšujú možnosť individuálneho prístupu a diferencovanej výučby žiakom so ŠVVP.

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR ako sprostredkovateľský orgán pre prioritnú os Vzdelávanie operačného programu Ľudské zdroje vyhlásilo dňa 23.augusta 2019 vyzvanie pre Národný projekt „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov“. Prijímateľom tohto národného projektu je Metodicko-pedagogické centrum (MPC).

V rámci Narodeného projektu: „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov“, ktorého špecifickým cieľom je zvýšiť inkluzívnosť a rovnaký prístup ku kvalitnému vzdelávaniu a zlepšiť výsledky a kompetencie žiakov sa snažíme vytvárať inkluzívne prostredie podľa potrieb a možností našej ZŠ.