• Platby

• Platba za Školský klub detí

Na čiastočnú úhradu nákladov činnosti ŠKD uhrádza zákonný zástupca dieťaťa príspevok 20€ /mesiac/dieťa na pravidelnú dochádzku, na 2. dieťa o 1€ menej a na každé ďalšie kumulatívne menej zo základnej výšky príspevku. Na čiastočnú úhradu nákladov so skrátenou výchovno-vzdelávacou činnosťou školského klubu detí prispieva zákonný zástupca dieťaťa mesačne na jedno dieťa príspevok  vo výške

10€ /mesiac/dieťa (ak dieťa navštevuje ŠKD len v čase obeda, krátkodobej činnosti popoludní,  rannej činnosti ŠKD - platí  sa poplatok ak ide už len o jednu z týchto činností).

Príspevok na čiastočnú úhradu nákladov činnosti školského klubu detí uhrádza zákonný zástupca vopred do 20. dňa predchádzajúceho kalendárneho mesiaca bezhotovostne na účet ZŠ Tupolevova 20:

IBAN:  SK23 5600 0000 0094 0110 3001

SWIFT/BIC:    KOMASK2X

Variabilný symbol:  rok - mesiac   ( napr.: 202109)

Špecifický symbol:   číslo oddelenia ( napr.: 1)

Poznámka:   ŠKD, meno dieťaťa, trieda,  (prípadne meno vychovávateľky)

Poplatok za ŠKD môžete uhrádzať dvoma spôsobmi:  internetbankingom alebo poštovou poukážkou, ktorú dostanete od vychovávateľky.

Pre kontrolu platby je potrebné odovzdať vychovávateľke potvrdenie o zaplatení poplatku za ŠKD: výpis internetbankingovej platby alebo ústrižok zloženky.

1. Rodič je povinný platiť príspevok načas. Ak nebude príspevok uhradený, bude rodič po 25. v mesiaci na túto skutočnosť písomne upozornený.
          2. Poplatok sa platí nezávisle od času a počtu dní, ktoré dieťa strávi v ŠKD.
          3. Ak rodič odhlási dieťa z ŠKD v priebehu mesiaca, nemá nárok na vrátenie poplatku. Ak sa rodič rozhodne odhlásiť dieťa z ŠKD natrvalo, musí tak učiniť najneskôr 3 dni pred ukončením nasledujúceho mesiaca písomnou formou.
          4. Po predložení dokladov o sociálnej podpore (hmotnej núdzi) môže riaditeľ školy rozhodnúť o znížení alebo odpustení príspevku.
          5. Pokiaľ zákonný zástupca dieťaťa neuhradí stanovený príspevok za pobyt dieťaťa v ŠKD a boli využité všetky primerane dostupné spôsoby na zabezpečenie úhrady, rozhodne vedenie školy a ŠKD o vyradení dieťaťa z ŠKD.

PLATBA ZA ŠKD NA MESIAC SEPTEMBER 2021:

• Rodičia detí 1. ročníkov musia uhradiť do 3. 9. 2021.
          • Rodičia detí 2. – 4. ročníkov do 6. 9. 2021.

PLATBA ZA ŠKD NA MESIAC OKTÓBER  2021:

• Rodičia detí všetkých ročníkov musia uhradiť platbu za ŠKD

do 20. 9. 2021.

Je možné uhradiť platby za obidva mesiace naraz, čo činí 40€ internetbankingom, prípadne poštovou poukážkou, ktorú si vyžiadate  od svojho vychovávateľa, vychovávateľky