• GameCamp 2021 - denný letný tábor pre deti

• GameCamp je denný letný tábor pre deti od 7 do 12 rokov. Počas 8 turnusov deti zažijú veľa zábavy pri tvorbe vlastnej hry (vlastná PC hra, stolová hra, pohybová hra, pexeso...) Deti sú skúsenými lektormi a animátormi motivované tvoriť a hrať sa. Na konci týždňa, ako bonus, uvidia výsledok svojej práce a pochvália sa rodičom.

Kde

Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK, Mlynská dolina F1, 842 48 Bratislava - pozrieť mapu

Kedy

8 turnusov - 5 dní v týždni - od 5.7.2021 do 27.8.20201

Strava

3x denne v školskej jedálni (aj diétne jedlá)

Viac informácií nájdete na odkaze GameCamp

• Poďakovanie pracovníčkam školskej jedálne

• Touto krásnou kytičkou vyjadrili rodičia poďakovanie za neľahkú prácu zamestankyniam našej školskej jedálne.

Pracovníčky jedálne tieto netradičné kvetinky vďačne prijali so slovami: "ďakujeme, rady  to robíme pre Vaše i naše deti!"

• Letné tábory s Happy kids 2021

• Organizácia Happy kids ponúka denné i pobytové tábory. Vzhľadom na dlhodobú spoluprácu s  našou školou, majú naši žiaci zľavu 10€ na všetky denné tábory a zľavu 15€ na tábory pobytové. Podrobné informácie získate na stránke happykids.sk